Mistrzostwa Polski w Cross Nordic Walking
  Lista startowa
 



LISTA STARTOWA DO MARSZU NORDIC WALKING MŁODZIEŻY
lp
ZAWODNIK
Kategoria
Rocznik
Płeć
Klub/Sponsor/Jednostka
Gmina
1
Maja Szyling
Dz. SP II
2005
K
Niezrzeszona
Toruń
2
 
 
 
 
 
 







LISTA STARTOWA DO MARSZU NORDIC WALKING NA 5 KM
lp
ZAWODNIK
Kategoria
Rocznik
Płeć
Klub/Sponsor/Jednostka
Gmina
1
Michał Rosiński
M 25-29
1985
M
UKS „TARPAN” Chełmno
M. Chełmno
2
Marcin Ratecki
M 40-44
1972
M
MALIN TEAM GDAŃSK
Gdańsk
3
Michał "Ossa" Osiński
Junior
1996
M
FOREVER YOUNG ŁÓDŹ
Łódź
4
Jan Polański
M 70+
1943
M
CIEPŁOBUD
Bydgoszcz
5
Ewa Lewoń
K 55-59
1955
K
Niezrzeszona
Chełmno
6
Daniela  Zielińska
K 60-64
1950
K
Niezrzeszona
Bydgoszcz
7
Kamil Ściesiński
M20-24
1994
M
GOSiR Osielsko
Osielsko
8
Justyna Ściesińska
K40-44
1971
K
GOSiR Osielsko
Osielsko
9
Urszula  Chrapek
K25-29
1988
K
Silesia Nordic Team
Jasienica
10
Marcin  Hałas
M30-34
1984
M
MOSiR Czechowice - Dziedzice
Czechowice - Dziedzice
11
Magdalena Roszak
Juniorka
1998
K
GOSiR Osielsko
Osielsko
12
Bogusława Andrzejewska
K50-54
1960
K
Niezrzeszona
Czempiń
13
Mieczysław  Andrzejewski
M50-54
1960
M
Niezrzeszony
Czempiń
14
Andrzej  Burdanowski
MNS25-29
1985
M
Niezrzeszony
Osielsko
15
Dawid  Ćwikliński
Junior
1997
M
The Best-my idziemy i cześć
Łabiszyn
16
Krystian  Ćwikliński
M-Gim.
2000
M
The Best-my idziemy i cześć
Łabiszyn
17
Zbigniew Szymański
M50-54
1960
M
Niezrzeszony
Szubin
18
Bronisław  Bonek
M70+
1944
M
The Best-my idziemy i cześć
Łabiszyn
19
Jakub  Deląg
Junior
1998
M
PKB Endorfina Piotrków
Piotrków Tryb
20
Magdalena Winiarska
K30-34
1983
K
Niezrzeszona
Nakło n/d Notecią
21
Irena Grzywocz
K60-64
1951
K
Niezrzeszona
Mosina
22
Janusz Wojtacki
MNS60-64
1950
M
Niezrzeszony
Grudziądz
23
Włodzimierz Krych
M 50-54
1961
M
GOSiR Osielsko
Toruń
24
Katarzyna Marondel
K25-29
1986
K
Silesia Nordic Team
Bytom
25
Agata Błędowska
K40-44
1971
K
KCzR
Toruń
26
 
 
 
 
 
 
27
 
 
 
 
 
 
































LISTA STARTOWA DO MARSZU NORDIC WALKING NA 10 KM
lp
ZAWODNIK
Kategoria
Rocznik
Płeć
Klub/Sponsor/Jednostka
Gmina
1
Jan Kocimski
M 65-69
1948
M
KM AKTYWNI Sochaczew
Sochaczew
2
Beata Kołodziejczak
K 40-44
1973
K
Socho Team
Sochaczew
3
Wiesław Jasieniecki
M 50-54
1961
M
Niezrzeszony
Toruń
4
Katarzyna Błaszkiewicz
K 40-44
1972
K
Niezrzeszona
Toruń
5
Zbigniew Walo
M 55-59
1958
M
Niezrzeszony
Koszalin
6
Angelika Stepczyńska
K 35-39
1978
K
The Best-my idziemy i cześć
Łabiszyn
7
Waldemar Wełnicki
M 40-44
1972
M
GOSiR Osielsko
Szubin
8
Jerzy Appel
M 65-69
1946
M
GOSiR Osielsko
Bydgoszcz
9
Magdalena Kurkowska
K 20-24
1991
K
Niezrzeszona
Chełmża
10
Włodzimierz Krych
M 50-54
1961
M
GOSiR Osielsko
Toruń
11
Bogdan Cyrus
M40-44
1970
M
Silesia Nordic Team
Koszęcin
12
Adam Niebał
M35-39
1976
M
Siewierz
Siewierz
13
Marcin  Hałas
M30-34
1984
M
MOSiR Czechowice - Dziedzice
Czechowice - Dziedzice
14
Józef  Deląg
M50-59
1958
M
PKB Endorfina Piotrków
Piotrków Tryb
15
Anna Kułakowska
K30-34
1982
K
GOSiR Osielsko
Bydgoszcz
16
Robert Krzyżanowski
M45-49
1968
M
GOSiR Osielsko
Bydgoszcz
17
 
 
 
 
 
 
















 






 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (6 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=